SRPEN 2016 
 
 
Když vyrazí Zapletalovi na dogdancingové a trickdoggingové závody do Adamova :) 
 
Matěj s Fizzinkou doslava a dopísmene vysprintovali krásný jumping :) 
 
 
 
 
Červenec 2016 
 
 
Eriček " hattrickoval" na brněnskách psích dnech- již 3 roky po sobě vyhrál dogdancingové závody!! 
je to náš malý tanečník ! 
 
Červen 2016
 
 
Mejbinka složila svou první "trojkovou" dogdancingovou zkouška na výborně a tím získává další titul l dobru - MASTER OF DOGDANCING FREESTYLE :) 
Jsem na ni pyšná !! :) 
 
 
 
 
 
Květen 2016 
 
*Eriček je můj božan a má své boží TRICKDOGGINGOVÉ video :) 
 
* "Čistý nejrychlejší čas " 
 
 
 
Duben 2016 
 
* Jezdíme, trénujeme, nestíháme :)Sbíráme zkoušky do trojek a už máme doma rozšířený "jídelní servis " :) 
 
 
Březen 2016 
 
* Máme doma nové "mástry" -ile emoticon Matěj s Fizzinkou konečně pokořili jejich "oblíbenou" zkoušku MD1 a získali titul Master of dogdancing 1.stupně a já s Mejbinkou jsme splnily poslední potřebnou zkoušku 2.stupně HTM2 a tím získali titul Master of dogdancing 2.stupně !!! Jak velká dřina to byla víme nejen my čtyři :)))))

 
Únor 2016
 
*Srdečně vás s Kristýnou zveme na Víkend psích sportů již potřetí!!! 
 
 
 
*Panička je nemocná a tak konečně mohla zdokumentovat, co ti psi celé ty dopoledne , když jsme v práci, dělají. A výsledek ?  :D:D:D Toto :D:D
 
 
* DD závody v Olomouci se nesly ve znamení druhých míst - Mayby v klasse 1 - měly sme pár malých nedorozumnění, ale to se občas stane, Eriček při své premiéře v klasse 3 -nejvyšší třídě- se snažil moc a sestavu vyfikl úplně luxusně *** 
Trénujeme, makáme, snažíme se , neflákáme se *** 
 
 
 
 
 
 
Leden 2016 
 
* Dogdancingové závody v Nitře se nesly ve znamení  jedniček - bez dalších zbytečností přejdu rovnou na výsledky - Maybynka v klasse 1 - 1.místo, Eriček v  klasse 2 - 1.místo *** 
 
 
 
Mejbinka si po své 9-timěsíční závodní dogdancigové kariéře zasloužila svoje video, které shrnulo její úspěchy za rok 2015 , a že jich  za tak krátkou dobu nebylo málo , posuďte sami. Je to moje šikulka, která mě a já zas ji neustále něco učí :) Mám z ní obrovskou radost! 
 
 
 
 
Prosinec 2015 
 
S Eričkem máme za sebou natáčení v Boby Centru v Brně pro TV šlágr a jejich silvestrovský večer :)  Velmi náročné prostředí jsme s Eričkem zvládli , a podle ohlasů, i spoustu účastníků důchodového věku potěšili :))) 
 
 
 
Srdečně Vás zveme  na seminář : 
 
 
Listopad 2015 
 
Eriček si před svým zimním agilitním odpočinkem, který jsem mu poprvé umožnila :) ,  vyběhal v Horce nad Moravou krásné 3.místo v součtech na Mistrovství XS . 
 
Zúčasnili jsme se Mistrovství republiky v dogdancingu, konaném v Blansku. Pro Erička to bylo již 3.mistrovství, avšak tentokrát se do první desítky bohužel nevešel. Chyby v naší sestavě " Fantom opery" byly, ale Eriček tančil s krásným drivem a chutí , tudíž mu to můžu odpustit :) 
Pro Mejbinku to bylo první mistrovství Čr, měli jsme premieru i s novou sestavou "Šuby duby " , která sklidila veklý úspěch a obsadili jsme krásné 9.místo. Na to, že s Mejbinkou závodíme teprve od června , je to po půl roce závodění krásný výsledek. 
Video sestavy s Mejbinkou  : youtu.be/8zNIGLBx9LI
 
 
 
 
 
Říjen2015
 
 Po návratu z naší dovolené se toho děje tolik, že ani nevím, co vybrat. 
Matějiček s Fizzinkou po 2měsíčním netrénování si rovnou střihli trojzkoušky A1, jednu zkoušku zaběhli naprosto čistě s postup.rychlostí přes 5m/s a samozřejmě s 1.místem :) 
 
Náš víkenodový výjezd do Bratislavy na Mistrovství slovenska v dogdancingu dopadl jak? 
 Maybynka vyhrála slovenské mistrovství ve své kategorii klasse 1!!!  Pro nás neuvěřitelný úspěch, hlavně i proto, že taneční plocha obklopena spousty psy a lidmi Mejbinku vůbec nerozházela a pracovala naprosto přesně a naši sestavu Cats jsme si náležitě vychutnaly. 
Eriček ve své kategorii klasse 2 obsadil 4.místo,které však od bedny dělilo pouhých pár desetin, proto nás to nemrzí :) 
Fizzinka měla také svou taneční premiéru v kategorii Fun Beginners, kde svou "zástěrovou" sestavou pobavili nejen publikum , ale hlavně porotu, škoda jen Fizinčiného hlasitého projevu po celou dobu sestavy, i tak brali kásné4.místo.
Střihli jsme si ještě kategoriiTrickdogging- Beginners -Mayby 1.místo, Fizzy 3.místo, Kategorie Advanced- Eriček 3.místo:) 
 

 
 
 
Září 2015
 
* Náš malý Erik už má 5let!!! Všechno nejlepší Eričku! ***
Tak rychle to letí, nedávno byl ještě miminko :)  

 
Celý první zářijový  víkend jsme strávili v Praze : začali jsmeoficiál.závody dogdancingu O pražský koláč, kde krásně zatančila mojeprincezna Mejbinka, s kterou není vše tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, proto mějejí 2.místo v kategorii Freestyle Beginners opravdu velmi potěšilo. Videodokumentace :  www.youtube.com/watch?v=g9SmSH-ht-s&feature=youtu.be
 (panička je bohužel trochu slon a šlape pesjkům na packy :( 
V neděli jsme agilitili  na závodech o Pohár pandy, kde Eriček trávil čas raději místo na kladině pod ní, tudíž bez úspěchu, za to s vypůjčenou , šikovnou Fizzinkou jsme si zaběhaly a bylo z toho 2x2.místo:) 
Mimo závody jsme navštívili i lom Velkou Ameriku či Karlštejn :) 

 

Srpen 2015: 
 
 
* Fizzinkase podrobila rentgenovým vyšetřením s těmi nejlepšími výsledky : 
DKK 0/0 , DLK 0/0 ,OCD negativní 
( ona by v budoucnu ty štěnátka asi fakt chtěla :)))) 
 
 
*V plné síle jsme si užívali dogdancingového výcviku pod taktovkou skvělé Petry Malé a s Matějičkem jsme si střihli i jedno lidské dogdancingové vystoupení v rámci táborového Lucky Dipu ( psovod+ pejsek kříženec puli x dobrnam) a navíc jsme ještě vyhráli táborovou bojovku s úžasnou výhrou -večeře při svíčkách s Petrou a Vandou :D:D Holky nám to připravily fakt skvěle :) 

 

Červenec 2015 
 
*Matějiček s Fizzynkou jsou již také oficiálními závodníky agility. 
Jejich první splněnou zkoušku LA 1 máme zde:   www.youtube.com/watch?v=Z8P9Uu4QL6U
 
 
 
*Slovenský dogfest v Šale ve znamení Freestyle Night show :) Noční tanec pod reflektory pro nás bylo zase něco nového.Mejbinka měla svůj první mezinárodní start a zhostila se ho s grácií- klasse 1-1.místo.Eričekse v průběhu sestavy lekl pískajícího mikrofonu a trochu zazmatkoval, ale i tak krásné3.místo.
Konečné máme o fotku v kostýmech :) Ne a opravdu nemám úchylku na masky na obličej :) 


 

*Brněnské psí dnyve znamení neuvěřitelného horka a spoustu vyloučeného potu :D 
Mejbinčina nucená agilitní pauza přináší neuvěřitené dogdancingové ovoce -  další úspěšně složená zkouškana výborně - Freestyle 2.stupně .  
 
Následné neof.dd závody jsme si v tom horku moc neužili, i přes to se nám dařilo-Eriček drobeček na pečené kuřátko pěkně makala vyrál 1.místo! Mejbinka mě pozlobila poštěkáváním, ale i přes to brala hned po Erikovi 2.místo ! 
 
Připadám si jako ve snu, jak sehrané páry s mými pejsky tvořím !  

 

Červen 2015
 
 
*Z táboru v Písku jsem si odskočila na dogdancigové závody v Praze - Maybynka měla svou premiéru na oficiální dd závodech, aby Erda nebyl ochuzel, taktéž měl premiéru s naší novou sestavou Erda BATMAN : )  Výsledky dopadly nad mé očekávání -Erik 2.místo,Mayby 3.místo! Ve fotogalerii přidány fotky ze závodů. 
 

 

*Užívali jsme si tábor agility+ frisbee v Písku s našimi přáteli Krimovými :))

 

*Už ji máme , jednusvatební s "úplnou rodinkou " 


 

*Když vyrazí Zapletalovi na závody grin emoticon 
Krásné závody dogdancingu a trickdoggingu v Adamově - Maybynka - dd 2.místo + trickdog začát. 3místo, Eriček dd 1.místo, trickdog pokroč. 1.místo, Fizzinka s Matejíčkem  trickdog začát 2.místo
( ano, M+F porazili M+M :)))
 


 

Květen 2015 
 
 
*Květen ve znamaní našich životních událostí a s tím spojenému shonu nás ale neodradil absolvovat další psí akce :) 
Mejbinka se dogdancingově blýskla - se svou paničkou ještěMlčákovousložilaMD2 na výborněa se svou  "novou" paničkouZapletalovou složila DwD2 také na výborně
 
 A co je nejdůležitější? Odteď už naše psí děti výrůstají v úplné rodině!! :) 
 


 

Duben 2015 
 
Protože se nám první termín (11+12.7) během pár dnů zaplnil, dovoluji si pozvat začínající týmy na druhý termín víkendového trénovaní.

 

* Celá rodinka jsme si užiliHawaiský den v Čebíně:)  Do závodů jsem se přihlásila s Eričkem i s Maybynkou, obě krásně cvičili a co se nestalo?Maybynka celý závod vyhrála a Eriček bral 2.místo- takže ano, Mejbinka porazila svého bratra Erička v dogdancingu :) To byl ale pocit :) AFizzinka s Matějíčkemaby nebyli pozadu tak složili zkouškuDwd 1 na výborně,jen HtM1 opět na velmi dobře, takže musí pilovat dál :)  A my s Mejbinkou pilně trénujeme na zkoušky 2.úrovně, snad už se do nich brzy budeme moci pustit : )
 
 


 

Březen 2015 
 
 
* Matějiček s Fizzinkou mají svou první opravdovou dogdancingovou zkoušku -Freestyle 1 na výborně:) A pokud Matěj zkrotí Fizzinčin někdy až příliš hlasitý projev, určitš si i vylepší HtM1 , který nyní dopadl na velmi dobře. 
 

 

*Zatímco Mejbinka má nynídlouhodobou rehabilitační pauzu a jezdí si pravidelně plavčitdo vany s vyhřívanou vodou  a podvodním pásem , tak  
Fizzinka s Matějičkem pilně pracují na franckách a kačkách , které  už  skoro mají :))) www.youtube.com/watch?v=vG7jR-MWV38&feature=youtu.be


 

Únor 2015 
 
 
*Matěj  s Fizzynkouměli premiéru v dogdancingových závodech a zkouškách...Zkoušku  nesložili, protože  "byli rychlejší než světlo" a díky tomu  nesplnili minimální požadovaný čas... (ano, toto není věru typická diskvalifikace :) V závodech  sice nevyhráli pohár, ale získali  krásné ocenění a medajli: 
Miláček publika:) Jak říká Matějíček : Fizzynka je prostě brouček :)  
Eriček má ve fotogalerii krásné nové fotky z vystoupení Baywatch v Maďarsku  :) 


 

*Valentýnský prodloužený víkendjsme strávili v doporovodu Erička a Fizzinkyv Budapešti, kde si Eriček střihl vystoupení naValentine Dogdancing Cupa, kde opět exceloval :)Vyhrál svou dogdancingovou kategorii Klasse 2 a vyhrál  i závod Trickdogging pokročilí! 
My s Matějičkem jsme si užili termálních lázní a prohlídky centra Budapeště :) Eriček má své nové video právě z triků  :
 
 
Leden 2015 
 
*Matějíček s Fizzinkou mají své nové video z agility intezivky, jak jim to jde posuďte sami :) 
 
 
 

*Tak a už ho mají oba dva, broučci moji!Titul Master of dogdancing 1.stupně :

Eriček ještě zabodoval na dd závodech v Praze, Novoročním poháru, kde i přesto, že v sestavě velice zlobil a dělal , že dané cviky nezná, získal krásné3.místo!

Mejbinka má video z intenzivky v Brně:) 

www.youtube.com/watch?v=MuwfFbq-o9I&feature=youtu.be