Naše rodinka

Vítejte v naší smečce :)

Naše rodinka je ve psím světě, v tom kynologickém asi normální. Oproti tomu, v tom druhém světě jsme asi úplně nenormální...  stále jen venčíme, krmíme, ráno brzo vstáváme, televizi neznáme, cvičíme, o víkendech stále někam jezdíme - ("všechny akce po celé republice jsou za rohem")...zkrátka naši psi nás baví, ať si každý myslí , co chce :)

Eriček brouček zapne vrtulku na zadečku a agilití XS. Vzápětí nasadí panička Monička paruku na hlavu a už se společně vrtí na taneční ploše:) Jsou vtipná dvojka - Eriček 23cm a Monika 178cm, ale i tak se skvěle doplňují :)

Maybynka je jak střela z praku, které nic nevadí v jejím letu za cílem. Její intenzivní mazlení někdy nebere konce, a proto se tomu raději dobrovolně podřídíme :) Střemhlav se Maybynka vrhá do všeho, kde může projevit svou radost z toho co dělá. Občas nás svým nadšením tak ohromí, že jen stojíme a nevěřícně hledíme :)

Prvně jsem neoblomně odolával, ale Moniččino nadšení mě už také dostihlo... :)

A tak se naše smečka rozrostla ještě o malého bordeřího řízka jménem Fizzynka, která překonává naše očekávání :)A ukazuje nám, jak i ty borderky dokážou zlobit :)) 

Když se to doma začne všechno pohybovat a lítat, máme fakt veselo, a o to jde především ! :))